טאבון לאירועים

טאבון לאירועים – לאירוע מוצלח
זה לא סוד כי החלק המרכזי בכל אירוע זהו החלק הקולינרי. אף הסגפנים, שומרי המשקל, הטבעוניים והצמחוניים מחפשים את האוכל הטוב באירוע… אז כאשר מדובר באירועים כמו חתונות, בר מצוות או בריתות ברור שתתקיים גם סעודה אך באירועים אחרים כמו כינוסים עסקיים או כינוסים פוליטיים– שם לא תמיד יהיה כיבוד, אך ברור שהאוכל תמיד יתקבל בברכה בכל מקום ובכל סיטואציה… אז על מה כדאי ללכת?

דוכן טאבון לאירועים – מעניק לאירוע ניחוחות מיוחדים
היום מקובל מאוד להציב באירועים דוכני מזון מכל סוג שרק נעלה בדעתנו. דוכני האוכל עשויים להציע כמעט כל סוג של מנה. החל במזונות עממים ומוכרים כמו פיתות או פוקאצ’ות וכלה במזונות אקזוטיים וייחודיים. כך לדוגמא יהיו הדוכנים שיציעו את שערות הסבתא על מקל (ימבמבם…) ויהיו הדוכנים שמציעים בשרים מיוחדים על שיפודים, בצלחת, בפיתה או בבגט. ישנם הברים המציעים קינוחים מיוחדים ומושקעים ויש את דוכן הקפה שיגיש את כל הסוגים של הקפה המשובח כמו לאטה, אספרסו, אמריקנו וכמובן גם חליטות תה משובחות ממגוון סוגים.

טאבון לאירועים – למה זה מומלץ?
עומדים לערוך אירוע? בר מצווה, בת מצווה, מפגש משפחתי או כינוס עובדים? ההמלצה שלנו היא לבחור דוכן טאבון לאירוע. למה זה כדאי לכם?

  • מתאים לכל הגילאים – כאשר אנחנו עורכים אירוע אשר אליו מוזמנים אורחים במגוון גילאים – מבוגרים וגם ילדים חשוב שהאוכל לא יהיה ‘ילדותי’ מידי מצד אחד אך חשוב שהוא גם לא יהיה יוקרתי מידי עד שהילדים הצעירים ממש לא יתחברו אליהם. לכן לא כדאי להגיש ממתקים כמו שערות סבתא וכדומה אך גם לא כדי ללכת על בשרים מיוחדים או ירקות סיניים מוקפצים. דוכן טאבון לאירוע יתקבל בברכה בקרב כל האורחים וכולם יצאו שבעים ומרוצים!
  • משביע – לחם זהו מזון משביע! שלא כמו סוגי מזונות אחרים שלא תמיד מצליחים להרגיע את הבטן. אם תבחרו טאבון לאירועים תיהנו מאורחים מרוצים שישבעו מהאוכל ולא יחפשו כל הזמן עוד נשנושים.
  • מפיץ ניחוחות… – אין כמו הריחות המשכרים של המאפים הנאפים בטאבון. איזה כיף להיכנס לאולם האירועים האפוף בניחוחות טריים העולים מן הטאבון. אין אורח שיוותר על טעימה מתוצרת הטאבון.
  • מזון מהיר – כאשר אתם בוחרים בהגשה כזו של דוכן אוכל – חשוב שההגשה תהיה מהירה כדי שהאורחים לא יצטרכו לחכות הרבה זמן למנה שלהם דבר שייצור עומס ותורים ארוכים. טאבון לאירועים זהו רעיון מוצלח מאוד לאירועים אשר בו יש להכין בזמן קצר הרבה מנות. הטאבון אופה במהירות את הפיתות או הפוקאצ’ות כך שכל אורח מקבל את מנתו בלי הרבה המתנה.

טאבון לאירועים זה רוז בר
מתכננים אירוע? רוצים ללכת על דוכן טאבון לאירועים? פנו אל המקצוענים. אצל רוז בר תוכלו לקבל את המענה המושלם! האורחים שלכם יהיו מרוצים! 

Call Now Button