שירותי מזון לאירועים

כל מי שהתנסה בעריכת אירוע יוכל להסכים עם ההיגד הבא, והוא שהצלחתו של האירוע מושתתת, במידה לא מבוטלת, על התפריט הקולינרי שהוא מציע עבור האורחים. בתנאים האלה, ברור מדוע בחירת שירותי מזון לאירועים צריכה לקבל תשומת לב ניכרת ולהיעשות אך ורק בכובד ראש. אז מהן האפשרויות המומלצות? ומדוע רוז בר היא בחירה מוצלחת במיוחד?

ההיבטים המגוונים של המזון
התחום של שירותי מזון לאירועים, חשוב להדגיש כבר בנקודה ההתחלה, הוא תחום רחב בכל קנה מידה. זאת מכיוון שמגוון רחב של מזונות, או אפילו משקאות, יכול להיכנס לתוך התמונה. ממש על קצה המזלג, ניתן להזכיר עמדות סושי, טורטיה מקסיקנית, אפירטיף מטוגנים, שווארמה, ברוסקטות, גבינות, דונאטס, אוכל דרוזי, טוסטים, פלאפל, מעורב ירושלמי, מרקים, שוקולד, צמר גפן מתוק – והרשימה עוד ארוכה.

תחת המשקאות, אפשר בהחלט לחשוב, בין השאר, על בר אלכוהול, עגלות קפה לאירועים או אפילו ברד, המתאים כמו כפפה ליד לאירועים בקיץ, או לחילופין לאירועים בהם נוכחים לא מעט ילדים.

אופן ההגשה של המזון לאורחים צריך להילקח אף הוא בחשבון בהקשר של שירותי מזון לאירועים. כיום, מגמה מרכזית היא בחירה בעמדות בהן הכנת המזון נעשית במקום, לעיני האורחים, מה שבוודאי תורם לחוויה. ניתן גם להגיש את המזון או המשקאות ישירות לאורחים – למשל, בקבלת הפנים או במעמד הריקודים – כפי שמוצע באמצעות שירותי בר לאירועים.

רוז בר: מהחברות המקצועיות בתחום
רוז בר נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום החיוני של שירותי מזון לאירועים. היא מציעה תפריט רחב מאד של מזונות ומשקאות, ממנו יכולים הלקוחות לבחור על פי סוג האירוע, מספר האורחים, המאפיינים שלהם או אפילו הטעם האישי של המארגנים. החברה פועלת מאז 1996 ומציעה את שירותיה באמצעות מספר צוותים, הפועלים בזמינות גבוהה בכל רחבי הארץ.     

נושאים נוספים

יצירת קשר מהיר:

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

Call Now Button