שירותי בר אקטיבי

בדרך כלל, כאשר אנשים חושבים על בר אירועים הם מדמיינים מבנה נייח ומעוצב, שמאחוריו עומדים ברמנים המגישים משקאות לאורחים. ואולם, שירותי בר אקטיבי שונים מהתמונה הפאסיבית, בכך שהברמנים יוצאים מעת לעת ממקומם בבר הנייח, ודואגים לכך שהאורחים ישמרו על מצב רוח נהדר.

חשוב לדעת שכיום פועלות בישראל לא מעט חברות המציעות שירותים מעין אלו, וכאשר בוחרים בר לאירועים מחירים משחקים תפקיד מרכזי בשיקולים. על כן, לפני שבוחרים בחברה מסוימת כדי לפנות אל מספר ספקים ולשמוע מה הם מציעים לכם בדיוק, ובאילו עלויות.

כיצד פועל הבר האקטיבי
כאמור, שירותי בר אקטיבי נועדו בראש ובראשונה לשמח ולבדר את המוזמנים. כיצד הדבר נעשה? ראשית, על ידי המשקאות האלכוהוליים שמוגשים בבר עצמו כדוגמת וודקה, וויסקי משובח ובירות מסוגים שונים. בנוסף לכך, צוות הברמנים של החברה הינו מנוסה ביותר ויודע לזהות מתי צריך לתת דחיפה קטנה לאווירה בכיוון הנכון.

לכן, מדי מספר דקות יוצאים המגישים מן הבר ומסתובבים בין המוזמנים והרוקדים עם משקאות מיוחדים, ביניהם שוטים של טקילה, קוקטיילים, שנאפסים ושייק פירות בתוספת אלכוהול. כאמור, במהלך סקר השוק שתבצעו יוצעו לכם עבור בר אקטיבי לאירועים מחירים שונים, ומומלץ לבחור בחברה המציעה עלויות שבטווח הממוצע ולא דווקא בזולה ביותר.

במה תורם הבר האקטיבי לבעלי השמחה
שירותי בר אקטיבי לא רק תורמים לאווירה באירוע אלא גם מעניקים מספר יתרונות משמעותיים לבעליו. אם ניקח חתונה לדוגמא, הרי שהבר האקטיבי מבטיח כי יהיה באירוע מגוון רחב של משקאות איכותיים, המתאימים לטעמם של אורחים בעלי העדפות שונות.

בנוסף, צוות הבר מחזיק בניסיון רב שנים העולה על זה של מלצרים המועסקים באולם אירועים רגיל, ולכן מסוגל להתאים את אופן ההגשה לאופי החתונה. מעבר לכך, אם מבצעים סקירה מושכלת של נותני שירות, אפשר לקבל עבור בר אלכוהול לחתונה מחירים מעולים, המהווים חיסכון משמעותי בהוצאות.

לתאם ציפיות
לפני האירוע עצמו חשוב מאוד לשוחח עם החברה שמספקת שירותי בר אקטיבי, ולתאם את הציפיות. כלומר, לסגור על מספר המוזמנים, סגנון האירוע, סוג המשקאות, התנהלות הברמנים, והאווירה המסוימת בה הייתם מעוניינים בחגיגה.

Call Now Button