קייטרינג סושי

התפריט הקולינרי של אירוע מסוים, בין אם משפחתי ובין אם עסקי, מהווה אחד הפרמטרים המרכזיים לקביעת ההצלחה שלו. וכך, מעבר למנות המסורתיות, ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שמבינים את החשיבות של דוכני אוכל לאירועים, שצריכים להציע מאכלים מיוחדים וטעימים ככל האפשר. קייטרינג סושי לאירועים עונה על ההגדרה הזו, ומהווה בחירה מוצלחת במיוחד.

היתרונות של מגשי סושי
מגשי סושי לאירועים מגלמים בתוכם שורה ארוכה של מעלות. ראשית, ואולי מעל הכול, זהו מאכל האהוב מאד על ישראלי הממוצע, ולכן פונה למכנה משותף רחב מאד. את הסושי ניתן ליצור במגוון קומבינציות, מה שתורם לגיוון, כאשר חלק מהחברות המציעות קייטרינג סושי אף מגלגלות את הסושי בו במקום, בצורה פרונטלית ולעיני הלקוחות – ובהתאמה מלאה לצרכים שלהם. וכך, ניתן לבחור בין סשימי, סושי אינסייט אאוט, ניגירי, פוטומאקי ועוד, כאשר כל קומבינציה היא בגדר אפשרות.

קייטרינג סושי נחשב לאידיאלי בתחום האירועים גם מכיוון שמדובר במאכל “קליל” לאכילה ולעיקול, שמציע חגיגה של טעמים – מבלי למלא יתר על המידה את קיבתם של האורחים. לכן, הוא משתלב בצורה אידיאלית עם סוגים אחרים של מאכלים, או אפילו עם בר לאירועים המציע את מיטב האלכוהול, דרישת חובה נוספת באירועים כיום.

אז למה רוז בר?
רוז בר נחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום של פתרונות קולינריים לאירועים: בין אם המדובר הוא על עמדות קבלת פנים בחתונה, דוכנים לימי הולדת או אוכל המוגש בצורה אקטיבית לאורחים, החברה נחשבת למומלצת בכל קנה מידה.

היא פועלת החל מ-1996, כוללת מעל ל-20 עובדים ומציעה פתרונות בהתאמה מלאה לצרכי הלקוחות, עם מגוון רחב של תפריטים מהם ניתן לבחור. כל אלה מאפשרים להגיע למסקנה חד משמעית: אם אתם מעוניינים להוסיף קייטרינג סושי לאירוע שלכם, רוז בר היא החברה המומלצת ביותר שתוכלו למצוא.

Call Now Button