קייטרינג לאירועים עסקיים

דומה כי אין צורך להכביר מילים על החשיבות של אירוע עסקי. בין אם המדובר הוא באירוע קידום מכירות, השקת מוצר, גיוס משקיעים או כל דבר אחר, ברור שנדרש לתכנן אירוע ללא דופי, שיגשים את מטרותיו. אחת הסוגיות המשמעותיות ביותר, מהבחינה הזו, היא בחירת קייטרינג לאירועים עסקיים, פעמים רבות בשילוב עם בר אקטיבי. אז איך עושים את זה נכון?

הדרישות הבסיסיות מהקייטרינג
קייטרינג לאירועים עסקיים, חשוב להדגיש כבר בנקודה הזו, שונה במידה מסוימת מזה המיועד לאירועים המשפחתיים ה”מסורתיים” יותר. בקייטרינג העסקי, לא בהכרח מגישים לאורחים תפריט מלא, לכל אורך הערב (למשל, מנות ראשונות, עיקריות וכן הלאה), אלא מתמקדים בהגשה של מזונות ספציפיים, בצורה אקטיבית או באמצעות דוכני מזון.

על כל פנים, מטרה עיקרית היא ליצור את הרושם החיובי ביותר, מה שבא לידי ביטוי בבחירה במזונות הנחשבים ליוקרתיים, ולכן יכולים להעלות את קרנו של העסק העומד מאחורי האירוע – בשר איכותי, למשל, או מנות מבוקשות דוגמת דים סאם.

קייטרינג לאירועים עסקיים הולך יד ביד, פעמים רבות, עם תפריט אלכוהולי עשיר. ואכן, בר אקטיבי לאירועים עסקיים מהווה בחירה מומלצת בכל קנה מידה. גם כאן, האלכוהול יסייע להעניק לאירוע הרגשה יוקרתית ככל האפשר, ואף עשוי לתרום לקירוב לבבות בין האורחים לבין האנשים שמאחורי האירוע.

הפתרונות של רוז בר
רוז בר היא חברה מובילה המציעה פתרונות מזון וקייטרינג לאירועים החל משנת 1996. החברה מספקת שירותי קייטרינג לאירועים עסקיים, על כל ההיבטים שלו – כולל שירותי בר אקטיבי. החברה מציעה תפריטי אוכל ושתייה מגוונים, אותם ניתן להתאים לצרכי המארגנים, למספר האורחים, לסוג קהל היעד וכיוצא בזה. בכל מקרה ומקרה, מעניקה החברה ייעוץ מלא ומלווה את לקוחותיו לכל אורך הדרך, כולל באירוע העסקי עצמו.
 

Call Now Button