דוכני אוכל לאירועים

אורחים אשר מגיעים לאירוע, לא משנה אם מדובר באירוע משפחתי או אירוע מטעם העבודה, רוצים מן הסתם ליהנות בו, ומה שגורם להם יותר מכל הנאה, זה האוכל שמוגש בו. אם נשאל אורחים באירוע, מה הדבר שהם הכי זוכרים ממנו, לטוב ולרע, זה האוכל שהוגש בו.

נכון שמרבית האורחים רוצים לחגוג וליהנות עם מארגני האירוע, בכל זאת זה האירוע שלהם, ונכון שהריקודים באירוע גורמים לשמחה גדולה, אך בסופו של יום, כל אחד שמגיע לאירוע, מתייחס לאוכל שמוגש בו, כי הוא המוטיב המרכזי והאמת היא שהוא גם המוטיב שעולה הכי הרבה כסף למארגני האירוע.

בשנים האחרונות יש דגש נרחב על תפריט האוכל שמוגש לאורחים, לא דווקא במובן של המנות אשר מוגשות לשולחנות של האורחים כמו המנות אשר הם יכולים לקחת מאותם דוכני אוכל שמפוזרים באירוע. צריך לזכור, בחלק מהאירועים, מדובר על דוכני אוכל אשר מפוזרים רק בזמן קבלת הפנים (מדובר בדרך כלל על אירועים פרטיים, כמו חתונות, בריתות וכדומה), והם מהווים כמין קדימון לארוחה המלאה. במקרים מסוימים חלק מהדוכנים ממשיכים לשרת את קהל האורחים גם בשלבים מאורחים יותר של האירוע.

באירועים מסחריים, עסקיים, דוכני האוכל מהווים לעיתים את הדבר העיקרי, שכן לא מוגש בהם אוכל לשולחנות, ולפעמים בדומה לאירועים רגילים, הם מהווים קדימות לארוחה המלאה.

אנחנו יכולים למצוא מגוון גדול של דוכני אוכל מסוגים שונים, החל מדוכני אוכל שכוללים מאכלים ממדינות שונות, למשל דוכנים עם מאכלים מיפן, סין, מקסיקו, איטליה ועוד. כל דוכן כולל שורה של מאכלים אשר מכינים אותם במקום אל מול עיניי האורחים ומגישים להם.    

לעיתים יש שני סוגים של דוכנים אשר עומדים במקביל, למשל, דוכן צמחוני מול דוכן בשרים, דוכן בשרי מול דגים, דוכן מלוח מול מתוק וכן הלאה. תלוי בסוג האירועים ובכמות הדוכנים שיש בו.
באירועים רבים לצד דוכני אוכל, מוצבים גם דוכני שתייה, החל מדוכנים של שתייה חמה, קרה, שתייה טבעית ועוד. כך האורחים יכולים ליהנות ממכלול רחב של מזון ושתייה באירוע והמארגנים שלו יכולים להחליט האם להסתפק רק בדוכנים או להגיש גם ארוחה מלאה לשולחן.

לסיום, אם אתם מארגנים אירוע, בבית, במקום העבודה בגן או אולם ובכל מקום אחר, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנחנו נשמח לספק לכם דוכני מזון מהרמה הגבוהה ביותר שיש. חברת רוז בר מציעה לכם דוכני אוכל מסוגים שונים, פנו אלינו עוד וקבלו הצעת מחיר.  

Call Now Button