דוכני אוכל לאירועים

דוכני אוכל הם דרך מצוינת לספק מזון במהירות לאורחים באירועים. הם נותנים להם הזדמנות ליהנות מאוכל מזין וטרי בזמן שהם מתרועעים עם חבריהם. כמו כן, שולחנות שוק הפכו מאוד פופולריים גם כשמדובר באירועים. לרוב הם מותקנים בפינה לנוחות והנאת האורחים.

ניתן למצוא שולחנות שוק במסגרות רבות, החל מחתונות ועד לאירועי חברה. הם מספקים הזדמנות לאנשים שאוהבים אוכל ליהנות ממה שהם אוהבים בכך שהם מגישים להם מגוון גדול של אוכל, שתייה או קינוחים.

יתרונות דוכני אוכל לאירועים

אוכל הוא חלק מהותי בכל אירוע, בין אם זה מפגש משפחתי, חתונה או כל אירוע אחר. אבל הבעיה היא שלעתים קרובות קשה למצוא מישהו עם מספיק זמן לבשל את האוכל. זה המקום שבו דוכן אוכל או שולחן שוק יכולים להועיל.

היתרונות המרכזיים של השכרת דוכן מזון הם לא רק שאינכם צריכים לבזבז את זמנכם בבישול אלא גם בכך שלא תצטרכו להוציא כל כך הרבה כסף על קניית מרכיבים וחומרי גלם.

דוכן אוכל באירוע מספק מגוון גדול של אוכל, מקצר את זמן ההמתנה בתורים ומעניק אפשרות בריאה יותר לאורחים.

לעיתים, נוכל למצוא בדוכני אוכל לאירועים מסכי מגע , שבהם המבקרים יכולים לצפות במידע על האוכל המוגש ואופן הכנתו.

 

אורחים אשר מגיעים לאירוע, לא משנה אם מדובר באירוע משפחתי או אירוע מטעם העבודה, רוצים מן הסתם ליהנות בו, ומה שגורם להם יותר מכל הנאה, זה האוכל שמוגש בו. אם נשאל אורחים באירוע, מה הדבר שהם הכי זוכרים ממנו, לטוב ולרע, זה האוכל שהוגש בו.

נכון שמרבית האורחים רוצים לחגוג וליהנות עם מארגני האירוע, בכל זאת זה האירוע שלהם, ונכון שהריקודים באירוע גורמים לשמחה גדולה, אך בסופו של יום, כל אחד שמגיע לאירוע, מתייחס לאוכל שמוגש בו, כי הוא המוטיב המרכזי והאמת היא שהוא גם המוטיב שעולה הכי הרבה כסף למארגני האירוע.

בשנים האחרונות יש דגש נרחב על תפריט האוכל שמוגש לאורחים, לא דווקא במובן של המנות אשר מוגשות לשולחנות של האורחים כמו המנות אשר הם יכולים לקחת מאותם דוכני אוכל שמפוזרים באירוע. צריך לזכור, בחלק מהאירועים, מדובר על דוכני אוכל אשר מפוזרים רק בזמן קבלת הפנים (מדובר בדרך כלל על אירועים פרטיים, כמו חתונות, בריתות וכדומה), והם מהווים כמין קדימון לארוחה המלאה. במקרים מסוימים חלק מהדוכנים ממשיכים לשרת את קהל האורחים גם בשלבים מאורחים יותר של האירוע.

באירועים מסחריים, עסקיים, דוכני האוכל מהווים לעיתים את הדבר העיקרי, שכן לא מוגש בהם אוכל לשולחנות, ולפעמים בדומה לאירועים רגילים, הם מהווים קדימות לארוחה המלאה.

אנחנו יכולים למצוא מגוון גדול של דוכני אוכל מסוגים שונים, החל מדוכני אוכל שכוללים מאכלים ממדינות שונות, למשל דוכנים עם מאכלים מיפן, סין, מקסיקו, איטליה ועוד. כל דוכן כולל שורה של מאכלים אשר מכינים אותם במקום אל מול עיניי האורחים ומגישים להם.    

מהו שולחן שוק לאירועים

בתעשיית האירועים, מארגנים רבים הופכים יצירתיים יותר באופן שבו הם מציגים את דוכני האוכל שלהם באירוע. במקום רק להציב שולחן עם מגוון חטיפים, הם בוחרים בתכונות מרתקות יותר כמו שולחנות שוק.

שולחנות שוק לאירועים יכולים לשמש למכירת תוצרת וסחורות אחרות. הם יכולים לשמש גם להצגת מתכונים ומנות ממדינות או תרבויות שונות שמיוצגים באירוע, אך לא הקימו עבורם דוכני אוכל. מקרים נוספים בהם נשתמש בשולחן שוק הוא בתחום המשקאות החמים והקינוחים.

לעיתים יש שני סוגים של דוכנים אשר עומדים במקביל, למשל, דוכן צמחוני מול דוכן בשרים, דוכן בשרי מול דגים, דוכן מלוח מול מתוק וכן הלאה. תלוי בסוג האירועים ובכמות הדוכנים שיש בו.
באירועים רבים לצד דוכני אוכל, מוצבים גם דוכני שתייה, החל מדוכנים של שתייה חמה, קרה, שתייה טבעית ועוד. כך האורחים יכולים ליהנות ממכלול רחב של מזון ושתייה באירוע והמארגנים שלו יכולים להחליט האם להסתפק רק בדוכנים או להגיש גם ארוחה מלאה לשולחן.

מתכננים אירוע בחברה שלכם?

רוצים לקבל עוד מידע על דוכני אוכל לאירועים או שולחן שוק לאירועים?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע והצעת מחיר.

נושאים נוספים

יצירת קשר מהיר:

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

Call Now Button