דוכן פנקייק לארועים

מהו הדבר אשר אותו אנחנו הכי זוכרים לאחר אירוע? מהי החוויה הכי דומיננטית שנשארת חקוקה בזיכרוננו? לא תמיד נעים להודות אך הרבה פעמים הדבר היחיד שאנחנו זוכרים מהאירוע זה האוכל שהוגש בו. על כן, כאשר אנחנו באים לתכנן אירוע אנחנו חייבים להתייחס ברצינות לכל הנושא של האוכל והכיבוד שיוגש באירוע. כך יש סיכוי שאולי גם יזכרו את התוכן שהיה באותו אירוע…

דוכני אוכל לאירועים – כך מכבדים היום אורחים
בעבר ידענו כי כאשר אורחים נכנסים לאירוע השולחנות ערוכים בפניהם וכל הכיבוד מוגש להם ישר לצלחת. הכללים הללו השתנו מאוד בשנים האחרונות כאשר האפשרות של הצבת דוכני אוכל מספק מגוון יתרונות הן למארחים והן לאורחים ולמעשה כל הצדדים מרוויחים מן הדבר.

למה זה טוב לאורחים?
אז נכון שהאורחים צריכים קצת להתייגע בשביל לקבל את המנה שלהם. היא לא מוגשת להם אל השולחן אך מצד שני הם נהנים מכמה וכמה יתרונות.

  • אוכל טרי שהם ראו איך מכינים אותו – באירועים אשר בהם האוכל מגיע מוכן אנחנו לא תמיד יכולים לדעת מתי המנה בושלה או הוכנה. כאשר מכינים עבורנו את האוכל נגד עינינו במקום האירוע – אנחנו יכולים להיות בטוחים כי קבלנו את המנה שלנו ישר מהתנור, מהסיר או ממכשיר הפנקייק…
  • בוחרים בדיוק את המנה המועדפת – בדוכני האוכל ניתן בדרך כלל להרכיב את המנה המועדפת עם המילוי או ההרכבים על פי הטעם האישי. כאשר נבחר להציב דוכן פנקייק לארועים עם אפשרויות הגשה שונות יוכל כל אורח לבחור לו את המנה המועדפת עליו.
  • נהנים מתוספת… – דוכן פנקייק לארועים מעניק לאורחים תחושה נוחה ונעימה לבקש לעצמם תוספת אם מתחשק להם. שלא כמו מנות המוגשות באמצעות מלצרים.
למה זה טוב למארחים?
המארחים נהנים אף הם מהיתרונות של דוכני האוכל כמו של דוכן פנקייק לארועים או כל בר אחר שיבחרו כמו בר סחלב, בר סיידר תפוחים, בר שוקולטה וכדומה.
  • מעניקים לאורחים תחושה של שפע – הבר תמיד משדר תחושה של שפע ושל כמויות. המארח חש ‘לארג” כלפי האורחים גם אם בפועל לא שילם כל כך הרבה על הבר.
  • חדשנות – מדובר באטרקציה חדשנית שכל מארח ייהנה לשדרג באמצעותו את האירוע שלו.
  • חיסכון – ההגשה הזו חוסכת במקרים רבים- במלצרים ובעריכת שולחנות ועוד.
חברת רוז בר מציעה – דוכני אוכל מכל סוג ולכל אירוע
מתכוננים לאירוע? יום הולדת? בר מצווה או אפילו חתונה? אם אתם רוצים לשדרג את האירוע שלכם ולהעניק לאורחים שלכם תחושה מפנקת ונעימה – לכו על דוכני אוכל. אצל ‘רוז – בר’ תוכלו למצוא את כל סוגי הדוכנים שיוכלו להתאים לכם לכל אירוע. דוכן פנקייק לארועים, בר סחלב, בר סיידר תפוחים, בר שוקולטה והאפשרויות עוד רבות.

הצוות שלנו ישרת את האורחים שלכם כמיטב המסורת שלנו כדי שהטעמים הטובים של האירוע ילוו אותם עוד זמן רב…

נושאים נוספים

יצירת קשר מהיר:

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

Call Now Button