דוכן וופל בלגי

קשה למצוא הרבה מאכלים טעימים יותר מאשר וופל בלגי. אין המדובר רק במאפה עצמו, המוכן מבלילה הדומה לזו של הפנקייקים, אלא גם בכל התוספות שניתן להוסיף על מנת לשפר את החוויה עוד יותר: פירות העונה, קצפת, כדורי גלידה, סירופ מתוק ועוד. מה שחשוב להדגיש הוא שהוספת דוכן וופל בלגי לאירוע עשויה לשפר אותו בעשרות מונים. אז למה זה כה חשוב? וכיצד חברת רוז בר יכולה לסייע?

כל היתרונות של וופל בלגי
דוכן וופל בלגי, כפי שניתן להסיק בוודאי משמו, כולל בתוכו צוות מקצועי המכין את הוופלים, הלכה למעשה, בזמן האירוע, ולרוב גם לעיני האורחים. מבחינה טכנית, היות ומדובר במאכל המשתייך לקטגוריית הקינוחים, הרי שלרוב לא נמצא אותו כחלק מדוכני האוכל של קבלת הפנים, למשל, אלא כדוכן נפרד הפועל במהלך האירוע, או לקראת סופו. ואגב, כיום ישנם פתרונות המאפשרים לקחת את הוופל אפילו אל רחבת הריקודים, כפי שבא לידי ביטוי בדמותו של דוכן וופל בלגי על מקל.

דוכן וופל בלגי מחזיק בתוכו את כל הכלים לחוויה קולינרית מהשורה הראשונה, ובכוחו ליצור את החוויה הטעימה (והמתוקה) שתביא לכך שהאירוע יסתיים עם טעם טוב במיוחד. וופל בלגי פונה למכנה המשותף הרחב ביותר של האורחים – כי דומה שכולם הרי אוהבים וופל בלגי – וגם משתלב מצוין עם הקפה, התה או הקינוחים האחרים.

הפתרונות של חברת רוז בר
חברת רוז בר נחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום של דוכני אוכל לאירועים, ולא בכדי. החברה, שפועלת החל מ-1996 ומנוהלת על ידי יואב רוזנטל, מציעה מגוון רחב מאד של דוכנים ועמדות, אשר דוכן וופל בלגי מהווה רק חלק מהם: בין השאר, מציעה החברה דוכני מזון מכל סוג, בר אירועים, בר קפה, עמדות טאבון, בר שייק פירות – והרשימה עוד ארוכה. החברה מעניקה ייעוץ בתחום ומסייעת בבניית התפריט בכל אירוע, על פי סוגו, מאפייני האורחים, הטעם האישי של המארגנים ועוד.

הניסיון הרב של החברה, איכות האוכל שהיא מציעה וכוח האדם המיומן שלה מאפשרים להצעיד את ההיבט הקולינרי של האירוע בעשרות מונים, מה שמעניק לאורחים חוויה חד פעמית.

Call Now Button