בר קפה לאירועים

בר קפה לאירועים – לאירוע עם ניחוח מיוחד!
בשנים האחרונות הפך הפרויקט של ארגון אירועים למורכב מאוד. כיום כבר לא מסתפקים בכל מה שהסתפקנו בעבר ולמעשה בכדי להפיק אירוע שיהיה מושלם עלינו להשקיע מחשבה איך לגרום לו להיות כזה. מה דעתכם על בר קפה לאירועים? נדמה כי אין מי שלא ייגש אל הבר להתענג על כוס קפה בהתאם לטעם שלו. בר קפה לאירועים – הופך את האירוע שלכם מסתם אירוע למשהו מיוחד!

בר קפה לאירועים – הפינוק המושלם לאורחים שלכם
מי לא אוהב קפה? נדמה שאין מי שיתנגד לשתות כוס קפה במהלך אירוע מכל סוג. במהלך התכניות, בין המנות וכמובן גם יחד עם הקינוח. אם מדובר בחודשי החורף הרי שהצורך במשקה חם הופך לצורך של ממש ועגלת הקפה או הבר יצליחו למלא אותו בשלמות. חברת ‘רוז בר’ מציעה – עגלת קפה לאירועים – כדי שהאירוע שלכם יקבל את הניחוחות ואת הטעמים הטובים ביותר!

עגלת קפה לארועים – כל האפשרויות בעגלה אחת!
כאשר אנחנו מדברים על קפה לאירועים אנחנו מדברים על מגוון אפשרויות. הקפה שהישראלי הממוצע שותה היום אינו דומה לקפה הפשוט אותו שתו בעבר. על כן בבר הקפה דואגים להעמיד לרשות האורחים מגוון אפשרויות וסוגים שונים של קפה כך שכל אחד יוכל לבחור לו את כוס הקפה המתאימה והטעימה לו. יש את האספרסו – קצר, ארוך או כפול. יש את האמריקאנו שזהו האספרסו הארוך בתוספת של מים חמים עם חלב חם או קר בצד. יש את הלאטה שזהו חלב חם בתוספת קלה של אספרסו וכמובן את הקפוצ’ינו שמורכב משליש חלב ושליש של חלב מוקצף בתוספת אספרסו. יש כמובן את הקפה השחור האותנטי לאלו שלא עוזבים את מסורת הקפה הטורקי ויש כמובן את ה-  נס קפה לחובבי הנס ובקיצור – בר קפה לאירועים – זה קפה לכל אחד!

עגלת קפה לאירועים – לא רק קפה
כאשר אנחנו מדברים על עגלת קפה לארועים זה ממש לא רק קפה. זה כולל עוד הרבה משקאות ואפשרויות שונות שימשכו את האורחים שלכם שוב ושוב לבר. ב – רוז בר מציעים לאורחים משקאות חמים נוספים מלבד הקפה. יש את חליטות התה המיוחדות, יש את השוקוצ’ינו ואת המוקצ’ינו או השוקולטה. יש את הסיידר החם ואת הצ’אי. יש גם משקאות קפה עם אלכוהול ובקיצור חגיגה לעיניים ולחיך…

קפה לאירועים – ואיך אפשר בלי עמדת מתוקים
חברת רוז בר יודעת כי כדי להשלים את חגיגת הקפה אתם צריכים גם את עמדת המתוקים. תוכלו להזמין אותה יחד עם בר הקפה כדי שהחגיגה אכן תהיה מושלמת!
אין השוואה לאירוע עם בר קפה לאירוע בלעדיו. האורחים נהנים מתחושה חמימה ונעימה המשפיעה מאוד על כל האירוע.

דוכן קפה לאירועים – לטעמים מיוחדים וניחוחות משכרים במיוחד!

Call Now Button