בר נייד לאירועים

בר נייד לחתונה

בשנים האחרונות בוחרים יותר ויותר אנשים לערוך את חתונתם במקומות יוצאי דופן כמו חוף הים, במדבר או ליד נחל זורם. לעיתים קרובות דרכי הגישה למקומות אלו אינן פשוטות, ויש צורך למצוא פתרון מעשי גם לנושא השתייה הקרה, החמה והאלכוהולית. במצב זה, בר אלכוהול לחתונה מהווה פתרון מושלם, מאחר שניתן למקמו בחיק הטבע וליהנות מאווירה אקסקלוסיבית שמשתלבת באופן נפלא עם השאנטי הטבעי. בנוסף לכך, בר נייד לאירועים ימוקם באזור נוח ונגיש לכלל האורחים, כך שכל אחד מזקן ועד טף יוכל להגיע אליו בקלות ולקבל את המשקה בו חשקה נפשו.

בר נייד לאירועים ולטעמים בלתי נשכחים

הצלחה של אירוע נמדדת במידה רבה באוכל ובשתייה אותו נבחר להגיש בו. אין מה לעשות, הדרך ללב עוברת דרך בלוטות הטעם ואם נדאג לכיבוד הולם ולשתייה איכותית נהנה מקהל שיהיה אתנו באירוע. הטעמים הטובים ימשיכו ללוות אותם עוד זמן רב. מסיבה זו כדאי מאוד להשקיע מחשבה ותשומת לב בעת הבחירה בכיבוד אשר אותו נגיש באירוע.

נוכל לבחור בהגשת הכיבוד לאורחים באמצעות בר נייד לאירועים. מדובר בהגשה חדשנית למדי שהישראלים מאוד אוהבים. האפשרות של גישה חופשית לבר או בר המאויש על ידי מלצר מעניקים לאורחים תחושה נוחה יותר לבחור ולהתכבד במה שהם מעוניינים על פי ההעדפה האישית שלהם.  

מה הבר נייד לאירועים מציע

בר לאירועים זהו מושג כללי שעשוי להכיל כמה וכמה אפשרויות בהתאם לאירוע ואופיו. מובן שיש הבדל בין בר ליום הולדת לבין בר לחתונה, בר למבוגרים ובר לילדים. כל אירוע עם הבר המתאים לו והסגנון הייחודי שלו. כך לדוגמא – בר שתיה חמה יוכל להתאים מאוד לחודשי החורף לעומת בר גלידות שיתאים לעונת הקיץ. בר מתוקים יתאים לאירוע אשר בו משתתפים גם ילדים ובר בשרים יתאים יותר לקהל הבוגר. בקיצור, לכל אירוע יהיה עלינו להתאים את הבר עם האוכל שיתאים לו על פי אופי האירוע וגיל המשתתפים בו.

מתוקים לאירועים

לכל אירוע תוכלו להוסיף גם את בר המתוקים שיכלול פיצוחים, שוקולדים ועוד ממתקים נבחרים שימתיקו את האירוע וישדרגו אותו עוד יותר.

לדאוג לכולם
כאשר מזמינים בר נייד לאירועים כדאי לתת את הדעת על אופי המוזמנים. לדוגמא, אם אתם מתכננים חתונה סביר להניח שיהיו בה לא מעט זאטוטים, ולכן רצוי לדאוג שיהיו גם משקאות העונים לטעמם, כמו מכונות ברד לאירועים או קוקה קולה. את הפרטים הללו יהיה עליכם להסדיר אם אנשי החברה מבעוד מועד, זמן מה לפני האירוע עצמו.

Call Now Button