בר אקטיבי לאירועים

כל אדם העוסק מזה זמן רב בתחום הגשת המשקאות באירועים, יודע כי מדובר באומנות של ממש. לכאורה, כל שעליך לעשות הוא למזוג את המשקה המבוקש לתוך הכוס ולהגישה בחיוך. למעשה, שירותי בר לאירועים דורשים מהברמן להפגין מקצועיות רבה, תודעת שירות גבוהה ורגישות לכלל האורחים. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בשירותי בר אקטיבי לאירועים, הדורשים מהמגישים גם לזהות את הרגעים הנכונים לשדרוג האווירה ולשמירה על השמחה והריקודים.

בר אקטיבי לחתונה נהדרת

תארו לעצמכם שאתם מגיעים ביום החתונה אל אולם האירועים, ומגלים כי צוות המלצרים המועסק במקום אינו יודע דבר וחצי דבר על משקאות. יתרה מכך, כאשר האווירה נעשית מעט שקטה ואיש אינו מתלהב לגשת אל הרחבה, לא נמצא מי שידחוף ויחזק את ההתלהבות.

בדיוק למען מטרה זו קיים בר אקטיבי לאירועים המעסיק צוות ברמנים מובחר, שבראש ובראשונה מכיר את כל סוגי המשקאות על בוריים ויודע להבחין למשל בין וויסקי אירי לסקוטי, או בין בירה פשוטה לעשירה ועמוקה. כמו כן, הצוות המקצועי של בר לחתונה יידע להתאים את המשקה המסוים לאורח העומד מולו. זאת, במקום לספק את אותם המשקאות לאורח צעיר שרק רוצה להשתכר, ולמוזמנים בגיל הזהב שמעוניינים ליהנות מטעם איכותי ומיוחד.

להקפיץ את האווירה

בכל חתונה יהיו גם זמנים רגועים יותר, בהם לא ברור בדיוק לאן הערב הולך. ובכן, בר אקטיבי לאירועים נותן מענה מושלם לסוגיה חשובה זו, מאחר שהצוות העובד בו יודע לזהות במדויק את הרגעים בהם צריך לתת דחיפה קטנה למסובים. הברמנים יוצאים בכל מספר דקות מהבר כשבידיהם מגשי טקילה, שנאפסים, קפיריניה וקוקטיילים שונים, ומגישים אותם לאורחים באווירה מתלהבת שמגבירה את המוטיבציה לקום ולרקוד.

כמו כן, הצוות של בר אקטיבי לחתונות ניגש אל רחבת הריקודים עצמה ומציע לרוקדים את מנת האנרגיה הבאה שתעזור להם להזיז את הרגליים.

מה כדאי לברר 
לפני שמזמינים בר אקטיבי לאירועים כדאי לפנות אל מספק חברות, ולברר את השירותים המוצעים. בין היתר מומלץ לשאול על ניסיונם של הברמנים בתחום, על חבילות משקאות במחירים שונים, וגם לבקש מספרי טלפון של לקוחות אשר נהנו משירותי הבר.

Call Now Button